Kompletny projekt

To usługa projektowania wnętrz wraz z architekturą budynku, przeprowadzeniem procesu pozwolenia na budowę po projekt wykonawczy i nadzór. Wszystko w jednym miejscu skoordynowane przez zgrany zespół projektantów i wykonawców. Jeżeli nie masz czasu na koordynację i szukanie wykonawców ta usługa jest dla Ciebie!

Wiele elementów razem

Czy wiesz, że choćby zbudowanie domu wymaga kilkudziesięciu branżystów, przynajmniej 3 projektantów, konstruktora, instalatorów, ni wspominając o dostawcach i producentach.

Realizacja projektu gwarantuje, że wszystko zorganizujemy za Ciebie.
Jest to propozycja dla ludzi ceniących sobie perfekcyjne rozwiązania.
Każdy z elementów przechodzi przez nasze surowe oko tak aby ustalenia pierwotne projektu zostały zrealizowane w 100%.
Dokumentacja projektu oraz wszelkie sprawy administracyjne zdejmujemy z Twojej głowy – Ty możesz w tym czasie zająć się swoimi sprawami.

Drodzy klienci

Wiemy jak trudny może być wybór odpowiedniego partnera do realizacji budowy.
Chcemy żebyście byli spokojni przy wyborze naszej usługi dlatego precyzyjnie opisujemy zarówno to co otrzymacie w trakcie realizacji jak i sam system pracy.

Wirtualny nadzór w cenie projektu

Jako dowód na to jak ważne są dla nas nasze kreacje – jesteśmy z Tobą przez cały okres realizacji projektu – dostępni online w godzinach pracy biura – zawsze gotowi do pomocy!

Najlepszy projekt

Najlepszy z możliwych, dostosowany do Twoich potrzeb, jedyny i niepowtarzalny projekt oraz potrzebne rysunki do jego realizacji to pakiet, który proponujemy żebyś był spokojny i miał czas na swoje sprawy kiedy my nadzorujemy Twoją budowę.

Sprawdzonych wykonawcówRestoration Center

Przez lata nasza sieć kontaktów się poszerzała – obecnie dysponujemy ponad 100 współpracujących z nami firm, które w kompetentny sposób wykonają nasz projekt.

Pozytywną energię

Nawet najlepiej zorganizowana budowa może generować stres. Wiedząc o tym nie tylko dbamy o Twoją budowę ale zawsze uśmiechnięci dzielimy się naszą pozytywną energią!

Zainteresowany naszymi usługami