Dizajn

usługa projektowa mająca na celu zindywidualizowanie Twojego wnętrza. Chcesz mieć niepowtarzalny stół, oryginalną tapetę lub indywidualnie dopasowaną szafę? Skontaktuj się z nami - zaprojektujemy to czego potrzebujesz!

Nasze oczekiwania

Nie zawsze gotowe produkty spełniają nasze oczekiwania. Czasami potrzebujemy czegoś specjalnego.

Mamy w sobie pragnienie, którego nie jest w stanie zaspokoić żaden sklep. To zupełnie zrozumiałe, bo w końcu zarówno każdy z nas jak i każde wnętrze jest inne.
Stąd pomysł na usługę “DIZAJN”. To my zaprojektujemy Ci Twój specjalny mebel, dekoracje ściany,
teksturę czy tkaninę, a także specjalną grafikę dopasowaną do Twojego wnętrza, piękną i niepowtarzalną.

Drodzy klienci

Wiemy, że sam projekt to nie wszystko. Do czasu jego realizacji pozostanie jeszcze dużo do zrobienia.
Dlatego proponujemy nie tylko projekt ale także koordynację jego realizacji od wizji aż do realnego obiektu.

Wirtualny nadzór w cenie projektu

Jako dowód na to jak ważne są dla nas nasze kreacje – jesteśmy z Tobą przez cały okres realizacji projektu – dostępni online w godzinach pracy biura – zawsze gotowi do pomocy!

Najlepszy projekt

Najlepszy z możliwych, dostosowany do Twoich potrzeb, jedyny i niepowtarzalny projekt oraz potrzebne rysunki do jego realizacji to pakiet, który proponujemy żebyś był spokojny i miał czas na swoje sprawy kiedy my nadzorujemy Twoją budowę.

Sprawdzonych wykonawcówRestoration Center

Przez lata nasza sieć kontaktów się poszerzała – obecnie dysponujemy ponad 100 współpracujących z nami firm, które w kompetentny sposób wykonają nasz projekt.

Pozytywną energię

Nawet najlepiej zorganizowana budowa może generować stres. Wiedząc o tym nie tylko dbamy o Twoją budowę ale zawsze uśmiechnięci dzielimy się naszą pozytywną energią!

Zainteresowany naszymi usługami