Wnętrze pokoju dziecięcego 12m2, Sulejówek

Wnętrze pokoju dziecięcego 12m2, Sulejówek

Projekty pokoi dla dzieci są dla nas ogromnie ważne! Dlaczego? Bo dzieci chłoną wszystko co jest wokół nich. Jeżeli żyją w przestrzeni, która im nie sprzyja czują podświadomie, że coś jest nie tak. Wtedy może się rozwinąć np. niskie poczucie wartości… albo czy wiecie że:
1. Wnętrza z dostępem do różnorodnych materiałów i przestrzeni do zabawy mogą zachęcać dzieci do eksploracji i rozwijania swojej kreatywności.
2. Koncentracja i nauka: Dobrze zaprojektowane pokoje do nauki lub przestrzenie do czytania mogą pomagać dzieciom skoncentrować się na nauce i rozwijaniu swoich umiejętności intelektualnych.
3. Przyjazne i bezpieczne wnętrza tworzą poczucie komfortu emocjonalnego u dzieci, co jest kluczowe dla ich rozwoju psychospołecznego.
Dlatego ważne jest, aby tworzyć przestrzenie wnętrz, które są odpowiednio dostosowane do potrzeb i etapów rozwoju dzieci, aby wspierać ich rozwój w różnych dziedzinach życia.
Poniżej jedna z naszych realizacji – w pokoju nie tylko przesiaduje jego lokatorka ale też cała jej rodzina – to tylko pokazuje jak dobrze im wszystkim tam jest. Innych recenzji nam nie potrzeba.