Kim jesteśmy

Poznaj nas lepiej
Kim jesteśmy

Nasza Historia

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie architektury, wnętrz, grafiki, budownictwa i sztuki. Dysponujemy bazą producentów i wykonawców, z którymi pracujemy od lat i którzy pod naszym nadzorem zrealizują każdy nawet najbardziej wymagający projekt.Tworzymy bardzo zgrany zespół, który uzupełnia się pod wieloma względami dlatego możesz mieć pewność, że jesteś w dobrych rękach.Jesteśmy przekonani, że dobrze zaprojektowana przestrzeń oddziałuje pozytywnie nie tylko na mieszkańców ale także na cały świat.
Spokojny i szczęśliwy człowiek, a takim jest osoba w dobrze zaprojektowanej przestrzeni, swoim szczęściem dzieli się z innymi i tak powstaje lepszy świat.

Nasze Wartości

Co jest dla nas ważne?

Przestrzeń, w której żyjemy jest dla nas i dla naszego rozwoju najważniejsza. Jeżeli wnętrza są dobrze zaprojektowane
i pasują do naszych indywidualnych potrzeb, wtedy jesteśmy pełni pozytywnej energii, możemy wypoczywać, możemy się bawić i pracować.
To dobre samopoczucie odpowiada za nasze zdrowie psychiczne jak i fizyczne i właśnie w trosce o nie realizujemy nasze projekty.
Analizujemy Twoje potrzeby pod rozmaitymi względami, wykorzystując nasz autorski program analityczny, tak aby nasz koncept pasował do Ciebie.
Potrafimy Cię poprowadzić przez cały proces budowlany w spokoju i pewności, że wszystko się uda i się udaje(odnośnik REFERENCJE).
Chcemy żebyś żył lepiej – jeżeli Ty też – skontaktuj się z nami.

Nasze Umiejętności .

Indywidualna Analiza Projektowa100%
Profesjonalne Rysunki Techniczne100%
Projektowanie 3d Wizualizacje90%
Nadzór, Koordynacja i Realizacja100%

Skąd pomysł na firmę?

CEO Zuzanna Cichocka

Przez lata pracowałam dla różnych firm w kraju i zagranicą i za każdym razem brakowało mi indywidualnego podejścia do klientów.
Rysunki techniczne i wymagania procedur budowlanych zabierały więcej czasu niż kontakt z najważniejszą osobą – mieszkańcem.
Postanowiłam, że chce postawić człowieka i jego potrzeby na pierwszym miejscu,
do tego potrzebowałam sporo czasu i sporo przestrzeni. Praca w biurach architektonicznych mi tego nie dawała stąd pomysł na własną działalność.

Co jest ważne?

CEO Zuzanna Cichocka

Dla mnie najważniejsze jest szczęście i zdrowie, a to za to mam zapewnione dzięki spokojowi i harmonii w życiu.
Czy jest możliwe żeby zachować spokój i harmonię w przestrzeni, w której o wszystko się potykam, nic nie ma swojego miejsca, a kolor ścian wywołuje u mnie agresję?
Oczywiście, że nie – ale samo uporządkowanie przestrzeni nie pomoże – potrzebna głęboka analiza i obserwacja, której efektem jest projekt.

Po co TV?

CEO Zuzanna Cichocka

Z projektantem spędzimy dużo czasu, przegadamy długie godziny, pokażemy wnętrza szaf, mieszkanie, ogród i opowiemy o sobie.
To musi być osoba kontaktowa, otwarta i godna zaufania. Co więcej nie wszyscy pasują wszystkim – po prostu tak jest na tym świecie.
Żeby mnie poznać wystarczy obejrzeć kilka filmów, posłuchać podcastów – jak w tej wirtualnej przestrzeni między nami “wibruje”, to zawibruje i w rzeczywistości.